Drobečková navigace

Úvod > O obci > Podpora EU

Podpora EU

Zde byl realizován projekt spolufinancovaný Evropskou unií

Evropským zemědělským orientačním a záručním fondem (EAGGF)

Název projektu: Žárovná-Inovativní technologie pro komunikační systém

Realizátor projektu: Obec Žárovná

Celková výše projektu: 138.750,-Kč

Termín realizace: 10/2005 – 06/2006

EU logo

Chance in nature logo

Inovace a ekologické principy logo

Krátká tisková zpráva

Ke 30.6.2006 byl úspěšně ukončen projekt Žárovná – Inovativní technologie pro komunikační systém,jehož realizátorem byla Obec Žárovná.

Projekt byl realizován v rámci naplnění strategie Místní akční skupiny CHANCE IN NATURE – LOCAL ACTION GROUP „ Inovace a ekologické principy – cesta ke kvalitnímu životu“, a byl podpořen OP RVMZ, Podopatření 2.1.4. - Rozvoj venkova ( podopatření typu LEADER), skupina 1. b) – realizace strategie.

Cílem projektu je pořídit moderní komunikační systém v podobě možnosti přístupu k internetu, emailu, pořídit mobilní telefony, aby obyvatelům i pracovníkům obce vznikla možnost komunikovat s vnějším okolím (mikroregion, obce, veřejná správa, úřad práce a podobně).

Projekt byl připravován a realizován v souladu s metodami LEADER a přispěje k rozvoji obce Žárovná, i širšího regionu MAS ( místní akční skupiny). Celkový rozpočet projektu činil 138750 Kč.

S prezentací projektu se můžete v nejbližší době seznámit na www.chanceinnature.cz a také při prezentaci MAS na výstavě Země Živitelka v Českých Budějovicích.